• 5

دانلود کتاب Viewpoint 1

درمیان منابع مختلف یادگیری زبان انگلیسی منایع خودآموز طرفداران بسیاری پیدا کرده است و این به‌دلیل کاهش هزینه و وقت یادگیری زبان است و همچنین با کتاب‌های خودآموز زبان می‌شود در اسرع وقت و با کیفیت‌ترین روش ممکن به هدف خود که همان تقویت و تسلط بر مهارت مکالمه و … است رسید.

 

کتاب Viewpoint یک دوره نوآورانه و جدید است که براساس تحقیقات گسترده‌ای در زمینه Cambridge English Corpus به رشته تحریر درآمده است. این کتاب دانش‌آموزان را به مهارت و سطح بالاتری برای برقراری موثر ارتباط و تعامل گسترده با دیگران ارتقا می‌دهد. مجموعه‌ای کامل برای آموزش زبان انگلیسی به بزرگسالان و نوجوانان در سطح متوسط تا پیشرفته (B2-C1) است. ویوپوینت، اولین کتاب از مجموعه‌‌ای دو جلدی که در ادامه کتاب‌های تاچ استون و مخصوص دانشجویان سطح پیشرفته طراحی شده است. دوره آموزش زبان Viewpoint، محصول انتشارات کمبریج می‌باشد که به عنوان مرجع تدریس در بسیاری از آموزشگاه‌های داخل و خارج از کشور مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

اگر به دنبال تقویت و تسلط کافی بر مهارت speaking و مکالمه به‌صورت حرفه‌ای هستید، این کتاب به شما توصیه می‌شود. لغات و اصطلاحات این کتاب به همراه ساختار‌های گرامری جامع آن، بر تسلط کامل بر انگلیسی عمومی شما می‌افزاید. همچنین، موضوعاتی که برای مکالمات کتاب، فایل‌های صوتی و متون این کتاب استفاده شده است، موضوعات روز است و در نتیجه زبان‌آموزان را به authentic learning یا یادگیری به صورت طبیعی و متناسب با دنیای واقعی ترغیب می‌کند.

 

هر درس کتاب ویوپوینت دارای 4 بخش است که تحت عنوان Lesson A و Lesson D , Lesson C , Lesson B معرفی می‌شود و هر یک از این بخش‌ها هدف خاصی را از ابتدا تا انتهای مجموعه دنبال می‌کند. در پایان هر فصل نیز بخشی به نام Writing وجود دارد که با آموزش نکات نگارشی در سطح پیشرفته به تسلط زبان‌آموزان بر مهارت نوشتاری کمک می‌کند.

  • شامل 12 فصل با هدف تقویت مهارت‌های چهارگانه انگلیسی
  • تمرین‌های مفید و متنوع برای آشنایی بیشتر با ساختارهای دستوری
  • آشنایی با تلفظ صحیح لغات
  • بررسی اشتباهات رایج دانشجویان
  • به همراه CD
  • قابل استفاده به‌صورت خودآموز

 

 

دانلود باکس

Admin

23 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !