دانلود کتاب TOEFL Grammar Flash

تاب TOEFL Grammar Flash برای آزمون تافل مناسب بوده و شامل نمونه آزمون برای تعیین سطح و بالا بردن قدرت درک و اعتماد به نفس است که تست‌های این کتاب مورد استفاده بسیاری از آزمون‌های داخل کشور از جمله آزمون‌های مختلف تافل، آزمون زبان دانشگاه (EPT)، آزمون زبان وزارت علوم (MSRT) و آزمون زبان وزارت بهداشت (MHLE) بوده است. کتاب TOEFL Grammar Flash به دسته بندی‌های مختلفی تقسیم شده است از جمله: زیست شناسی، آناتومی، جامعه شناسی و غیره. کتاب Toefl Grammar Flash شامل نکات گرامری بسیار مفیدی برای یادگیری دستور زبان انگلیسی است. این کتاب برای آزمون تافل مناسب بوده و شامل نمونه آزمون برای تعیین سطح و بالا بردن قدرت درک و اعتماد به نفس است. تست‌های این کتاب مورد استفاده بسیاری از آزمون‌های داخل کشور بوده است.

 

نکته جالب این است که تمامی نکات این کتاب و آزمون‌های آن همراه نکات تکمیلی و منحصر بفرد دیگر همگی در کتاب گرامر جامع آزمون‎‌های زبان (Fast Grammar) وجود دارد و شما می‌توانید براحتی با خواندن این کتاب تمامی مباحث و نکات ناب گرامر زبان انگلیسی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن فراگیرید. کتاب TOEFL Grammar Flash شامل 216 صفحه است که در 16 بخش به توضیح مباحث گرامر زبان انگلیسی می‌پردازد. همچنین در پایان کتاب 5 تمرین تستی برای آزمودن فرد فراهم شده است.

اگر می‌خواهید توان واقعی خود را در زبان انگلیسی محک بزنید و درصد بالایی در کنکور زبان را به خود اختصاص دهید این کتاب را مطالعه کنید.

 

از ویژگی‌های بارز کتاب TOEFL Grammar Flash می‌توان به این موارد اشاره کرد این کتاب شامل دو قسمت است:

  • بخش نخست: شامل 16 درس
  • بخش دو: شامل 5 درس تمرینی Practice Tests است.

در بخش دوم کتاب، تمام 16 درس را مورد ارزیابی و سنجش قرار می‌دهد. هر درس شامل یک Introduction است که شامل یک متن است که در آن تمام ساختارهای بنیادین و مسائل مفهومی گرامر به وضوح مشخص هستند و به‌دنبال آن مبحث گرامری مربوطه، همراه با تمارین، تعاریف و مثال‌های گوناگون آموزش و توضیح داده شده‌اند. این کتاب از سری کتاب‌هایی که هر داوطلب تافل برای موفقیت و ارتقا دادن امتیاز و نمره‌ی خود در آزمون تافل به این کتاب نیاز دارد و جزء پرفروش‌ترین کتاب‌های تافل به‌شمار میاید.

شما می‌توانید براحتی با خواندن این کتاب تمامی مباحث و نکات ناب گرامر زبان انگلیسی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن فراگیرید.

دانلود باکس

Admin

23 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !