دانلود کتاب The New Oxford Picture Dictionary

کتاب Oxford Picture Dictionary یک دیکشنری بسیار مشهور از انتشارات دانشگاه آکسفورد است که با روشی کاملاً خلاقانه معانی واژگان را تشریح کرده است.

یکی از ویژگی‌های منحصر به‌فرد این کتاب را خواهید دید:

ارائه تصویرهایی جذاب برای هر لغت جدید است که بتواند باعث درک عمیق مفاهیم هر واژه شود.

 

این فرهنگ لغت می‌تواند به‌طور هم‌زمان چهار مهارت اصلی دانشجویان شامل Speaking، Listening، Reading و Writing را تقویت کند و با ارائه تصاویری جذاب، مفهوم بیش از 4 هزار واژه ضروری زبان انگلیسی را در صفحاتی رنگی، تشریح نماید. موضوعاتی که در این کتاب در نظر گرفته شده دقیقاً مربوط به بخش‌هاییست که مردم در زندگی روزمره بیشتر با آن سروکار دارند. موضوعاتی نظیر کارهای روزمره، غذا، سرگرمی افراد و رفتارهای مختلف مردم از مهم‌ترین بخش‌هاییست که در این فرهنگ لغت به آن پرداخته شده است. هر فصل کتاب Oxford Picture Dictionary عنوان مخصوصی دارد و متناسب با همان عنوان، کلمات جدیدی برای آن فصل ارائه شده است. برای هر کلمه یک تصویر مرتبط رسم شده که می‌تواند یادگیری آن کلمه را ساده‌تر کند و برای مدت زمان بیشتری در ذهن ثبت نماید. سپس داستان کوتاهی آمده است که تمام کلمات جدید در آن داستان گنجانده است. علاوه‌براین در هر فصل جملات و متون مختلفی از لغات جدید به چشم میخورد تا کاربردهای مختلف واژگان برای زبان‌آموزان مشخص شود. در بخش‌های مختلف کتاب، تمرین‌هایی مرتبط با مطالب جدید آموزشی وجود دارد تا بدین طریق دانشجویان را با سطح دقیق دانش زبان خودشان آشنا سازد.

 

کتاب Oxford Picture Dictionary یک فرهنگ لغت بی‌نظیر است که می‌تواند به عنوان یک ابزار کاربردی و جامع در اختیار زبان‌آموزان قرار بگیرد. این فرهنگ لغت تصویری را انتشارات دانشگاه آکسفورد منتشر کرده‌است و در 131 صفحه، به توضیح و تفسیر واژگانی کاربردی در فصل‌های جداگانه می‌پردازد. مجموعه کتاب‌های OPD را می‌توان به عنوان یکی از مشهورترین دیکشنری‌های جهان دانست و غالباً اسم آن‌ها در لیست پرفروش‌ترین‌ها دید. کتاب Oxford Picture Dictionary در 12 فصل جداگانه، عناوین مختلفی را در برمیگیرد و هر فصل مهم‌ترین واژگان مربوط به یک موضوع ویژه را تشریح می‌نماید. کتاب فعلی، آخرین نسخه چاپ شده از این دیکشنری است که تمام موضوعات به‌کار رفته در آن به‌روز شده و موضوعاتی چون مسائل شغلی، برنامه‌ریزی شغلی و دانش دیجیتالی، که افراد در طول روز با آن سروکار دارند، به عناوین فصل‌ها افزوده شده است. علاوه‌براین، فصل‌های این کتاب، تمامی لغاتی که جوانان ممکن است برای ادامه تحصیل و دانشگاه نیاز داشته باشند، در بر گرفته است. تمرین‌های خلاقانه‌ای که در هر فصل ارائه شده به دانشجویان کمک میکند تا مهارت‌های مختلف خود را بسنجند و نقاط ضعف و قدرت خود را بیایند. متونی که در کتاب ارائه شده، به ارتقاء مهارت درک مطلب دانشجویان کمک میکند و در مدت زمان کوتاهی سواد انگلیسی آن‌ها را بهبود میبخشد.

علاوه‌براین، کتاب Oxford Picture Dictionary می‌تواند مهارت گفتگو کردن افراد را تا حد بسیار زیادی تقویت کند و با ارائه تلفظ لغات از طریق لوح فشرده، لهجه آن‌ها را پس از مدتی تحت تأثیر قرار دهد.

دانلود باکس

Admin

23 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !