دانلود کتاب Speakout Starter

اگر فکر می‌کنید که کتاب‌های آموزشی موجود در بازار مکالمه محور نبوده، و به نوعی مصنوعی هستند و اگر فکر میکنید که مهمترین بخش یادگیری زبان ایجاد ارتباط به‌طور صحیح است، پس ما به شما جدیدترین و به‌روزترین کتاب آموزشی در این زمینه را معرفی میکنیم.

اسپیک اوت (Speakout) آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان است. این مجموعه از انتشارات pearson منتشر گردیده و در بسیاری از آموزشگاه‌های زبان داخل کشور تدریس می‌گردد. در حال حاضر این مجموعه به روزترین و جدیدترین دوره آموزشی در زمینه تقویت مهارت گفتاری و مکالمه می‌باشد که مطابق با سیستم آمریکایی همراه با کتاب‌کار، فایل صوتی ارائه می‌شود.

 

مجموعه آموزشی Speakout

برنده جایزه Duke of Edinburgh English Language Book Award

نویسندگان: Steve Oakes, Frances Eales, Antonia Clar

سطح: از مبتدی تا پیشرفته، سطح A1 تا C1

از جمله ویژگی‌های این مجموعه ارزشمند میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • وجود ویدئوهای BBC که دانش‌آموزان را درگیر زبان واقعی و تدریس را ساده‌تر می‌کند
  • وجود سوالاتی برای درگیر کردن زبان‌آموزان در خصوص ویدئو (در بخش ACTIVE TEACH)
  • وجود Script فایل‌های صوتی و تصویری در Active Teach

 

کتاب علاوه بر اینکه روی چهار مهارت اصلی کار می‌کند، Speaking based است و تمرکز اصلی کتاب روی مهارت گفتاری است.

فعالیت‌ها و تمرینات چالش برانگیز و استفاده از زبان واقعی و مهمتر از همه تدریس زبان در بافت باعث درک بهتر زبان و برقراری ارتباط می‌شود.

بازی‌های متنوع برای فعال سازی و بخاطر سپاری لغات آموزش داده شده در کتاب وجود بخش‌های Irregular Verbs, Language Bank, Photo Bank, Communication Bank, Audio Script در انتهای هر کتاب.

 

این مجموعه فوق العاده به شما کمک میکند تا به‌طور کاملا Speaking محور زبان انگلیسی را یاد بگیرید. مجموعه‌ای شش سطحی از انتشارات لانگمن است و بر اساس سیستم بریتیش از سطوح مقدماتی تا پیشرفته طراحی شده است. این مجموعه شامل افراد مبتدی و ابتدایی میباشد و تمرکز بر روی دو مهارت شنیداری و گفتاری از اهداف اصلی این کتاب است که می‌تواند یک منبع مناسب برای تقویت این دو مهارت در آزمون آیلتس نیز مورد استفاده قرار گیرد. این مجموعه که با همکاری BBC Learning English تولید و ارائه شده و می‌تواند برای تمامی مهارت‌ها نیز مورد استفاده قرار گیرد اما در حال حاضر در بسیاری از موسسات داخل کشور زمانی که تمرکز تدریس بر روی مهارت گفتاری و شنیداری باشد، از این مجموعه استفاده می‌شود. هر یک از سطوح از 10 درس تشکیل می‌شود که در هر درس در قالب 5 بخش به چندین موضع خاص و مرتبط با زندگی روزمره پرداخته شده است.

 

کتاب دانش‌آموز، کتاب‌کار، کتاب معلم، فایل‌های صوتی دانش‌آموز و کتاب کار، فایل‌های ویدیویی و همچنین تست‌های هر درس به‌صورت مجزا و تست‌های پایان دوره می‌باشد. این مجموعه فوق العاده به شما کمک میکند تا به‌طور کاملا Speaking محور زبان انگلیسی را یاد بگیرید.

 

دانلود باکس

Admin

23 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !