دانلود کتاب Speakout Pre-Intermediate

فراگیری زبان انگلیسی برای علاقه مندان به این زبان به صورت صریح و قابل فهم به یکی از دغدغه‌ها تبدیل شده است و از طرفی گسترده بودن منابع در این زمینه باعث سردرگمی زبان آموزان شده است. Speak Out مجموعه‌ای شش سطحی است که از انتشارات Longman و براساس سیستم بریتانیایی طراحی شده است. این کتاب که با همکاری BBC Learning English تولید و ارائه شده می‌توانید برای تمامی مهارت‌ها مورد استفاده قرار گیرد در حال حاضر در بسیاری از موسسات داخل کشور زمانی که تمرکز تدریس برروی مهارت گفتاری و شنیداری باشد از این کتاب استفاده میشود و هدف اصلی آن تمرکز برروی دو مهارت گفتاری و شنیداری است که این دو مهارت از ارکان لازم و ضروری فراگیری زبان انگلیسی میباشد که می‌توانید به‌عنوان یک منبع مناسب برای تقویت این دو مهارت در آزمون آیلتس مورد استفاده قرار گیرد.

 

در این مجموعه‌ها برای هر سطح فایل‌‌های کتاب دانش‌آموز، کتاب کار، کتاب معلم، فایل‌های صوتی دانش‌آمور و کتاب کار، فایل‌های ویدیویی و همچنین تست‌های درس به درس و تست‌های پایان دوره موجود می‌باشد.

 

کتاب Speak Out Pre-Intermediate بدون شک یکی از کتاب‌های بسیار کاربردی و چندمنظوره است که به زبان‌آموزان کمک می‌کند تا آنها بتوانند از کلیپ‌های فیلم بی بی سی، کلمات، گرامر و تلفظ انگلیسی نهایت استفاده را ببرند و درک و فهم خود را از فیلم‌های انگلیسی تقویت کنند.

بدون شک یکی از به‌روزترین و پرکاربردترین کتاب‌های آموزشی مخصوص بزرگسالان است که در قرن بیست و یک توسط انتشارات جهانی Pearson چاپ و انتشار شده است، و کتاب اسپیک اوت پیش متوسط سومین کتاب از مجموعه Speak Out است که زبان‌آموزان را از ابعاد مختلف زندگی واقعی و طبیعی غنی می‌کند و به آنها ایده‌ها، کلمات، جمله‌ها و متن‌های بسیار جذابی ارائه می‌دهد تا به راحتی بتوانند در ارتباطات و تعاملات خود با دیگران با موفقیت پیش روند و در موقعیت‌هایی مانند سب و کار، خرید، تحصیلات و مسافرت کتاب اسپیک اوت یکی از لازمه‌هایی است که باید آن را مورد مطالعه قرار داد فیلم‌های ویدئویی با برنامه‌ها و تکه فیلم‌های BBC تلفیق داده شده‌اند که این امر باعث تقویت لهجه‌ی بریتیش می‌شود.

بخشی از موضوعات این کتاب را باهم میبینیم:

حرفه و شغل / هوش و استعداد / سفر / تناسب اندام / طبیعت / اجتماع / تکنولوژی / شهرت

 

از جمله ویژگی‌های این مجموعه ارزشمند میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • وجود سوالاتی برای درگیر کردن زبان‌آموزان در خصوص ویدئو (در بخش ACTIVE TEACH)
  • کتاب علاوه‌بر اینکه روی چهار مهارت اصلی کار می‌کند، Speaking based است و تمرکز اصلی کتاب روی مهارت گفتاری است
  • فعالیت‌ها و تمرینات چالش برانگیز و استفاده از زبان واقعی و مهمتر از همه تدریس زبان در بافت باعث درک بهتر زبان و برقراری ارتباط می‌شود
  • وجود بخش‌های ,Communication Bank ,Photo Bank ,Language Bank ,Audio Script ,Irregular Verbs در انتهای هر کتاب
دانلود باکس

Younesn

10 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !