دانلود کتاب Speakout Intermediate

کتاب اسپیک اوت با لهجه بریتانیایی ویرایش دوم سطح متوسط برای کسانی که می‌خواهند زبان انگلیسی خود را به‌صورت کاملا کاربردی و اساسی در قالب مکالمه و گفتگوهای بسیار جذاب، رسمی و غیر رسمی، ماجراجویی، علمی و غیر علمی و به همین صورت در قالب انگلیسی نوشتاری ارتقا دهند بسیار مفید و ضروری است. زبان آموزان می‌توانند بدون شک در تمام موقعیت‌های متنوع زندگی روزمره خود را آماده کرده و در تعاملات خود با دیگران در دنیای واقعی و طبیعی نهایت استفاده را ببرند و در متن‌های خواندن، مهارت خواندن و درک مطلب را به‌طور چشمگیری پیشرفت نمود و در مهارت نوشتن از آنها در پاراگراف‌ها و دیگر مهارت‌های مختلف به نحو احسنت استفاده کنند.

 

کتاب‌های Speak Out مجموعه‌ای شش سطحی است از انتشارات لانگمن که براساس سیستم بریتیش از سطوح مقدماتی تا پیشرفته طراحی شده است. این مجموعه از سطح بسیار مقدماتی Starter تا سطوح پیشرفته Advanced را شامل می‌شود و تمرکز بر روی دو مهارت شنیداری و گفتاری از اهداف این مجموعه است که می‌تواند یک منبع مناسب برای تقویت این دو مهارت در آزمون آیلتس نیز مورد استفاده قرار گیرد. این مجموعه که با همکاری BBC Learning English تولید و ارائه شده و می‌تواند برای تمامی مهارت‌ها نیز مورد استفاده قرار گیرد اما در حال حاضر در بسیاری از موسسات داخل کشور زمانی که تمرکز تدریس برروی مهارت گفتاری و شنیداری باشد، از این مجموعه استفاده می‌شود. هر یک از سطوح از 10 درس تشکیل می‌شود که در هر درس در قالب 5 بخش به چندین موضع خاص و مرتبط با زندگی روزمره پرداخته شده است. پیش از این ویرایش اول این مجموعه در سایت قرار گرفته بود که در این پست ویرایش دوم این کتاب‌ها نیز در سایت ارائه می‌شود.

 

در این مجموعه‌ها برای هر سطح فایل‌های کتاب دانش‌آموز، کتاب کار، فایل‌های صوتی، فایل‌های تصویری و همچنین تست نرم افزار دانش آموز ارائه گردیده است.

مجموعه Speak Out در بسیاری از موسسات زبان برای تقویت مهارت گفتاری و شنیداری زبان‌آموزان خواستار لهجه بریتیش و تسلط بیشتر در این زمینه، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

ویژگی‌های بارز این کتاب شامل:

کتاب Workbook: کتاب Workbook intermediate شامل 10 صفحه به نام Answer key است که تمام پاسخ‌های تمرین‌ها را تک به تک تمام پاسخ‌های مربوط به تمرین‌ها را یک به یک ارائه کرده است.

Audio scripts: در 7 صفحه پایانی کتاب یک بخش به نام Audio script اختصاص داده شده است تا زبان‌آموزان از تمرین‌های خود پاسخ‌ها و مطالبی که در قالب شنیداری گوش کرده‌اند و آموخته‌اند را به صورت مکتوب و نوشتاری ببینند و در ذهن خود به صورت دائم نگه دارند و مهارت شنیداری خود را به‌طور قابل توجهی تقویت کنند.

Speak Out Extra: این بخش از ویژگی دارای برگه‌هایی است که نیازهای فردی زبان‌آموزان را با ارائه گرامر، کلمات، تلفظ و تمرین‌های دیگر مهارت‌های متنوع و مظاعت برآورده کند و کتاب اسپیک اوت سطح متوسط همچنین شامل فعالیت‌هایی است که به زبان‌آموزان کمک می‌کند تا آنها با انگیزه و اطمینان نهایت استفاده را از کلیپ‌های BBC ببرند.

 

از موضوعات بارز کتاب Speak Out Intermediate می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • موضوعاتی پیرامون هویت
  • موضوعاتی پیرامون داستان‌ها
  • موضوعاتی پیرامون آینده
  • موضوعاتی پیرامون مشاغل
  • موضوعاتی پیرامون راه حل‌ها
  • موضوعاتی پیرامون عواطف و احساسات
  • موضوعاتی پیرامون موفقیت
  • موضوعاتی پیرامون جوامع
  • موضوعاتی پیرامون تاریخ
  • موضوعاتی پیرامون دنیا
دانلود باکس

Younesn

10 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !