دانلود کتاب Oxford Phrasal Verbs Dictionary

دیکشنری Oxford Phrasal Verbs شامل بیش از 6000 فعل چند قسمتی در زبان انگلیسی و نحوه استفاده صحیح از آن‌ها در جمله است. شما می‌توانید phrasal verb مورد نظر خود را انتخاب کرده و از هر بخش از کتاب که مایلید مطالعه را شروع کنید. هر phrasal verb با استفاده از 6 گام آسان آموزش داده شده است.

دیکشنری یا فرهنگ لغت عبارت است از فهرست واژگان به یک یا چند زبان خاص که اغلب به‌ترتیب حروف الفبا تنظیم شده است که ممکن است شامل اطلاعاتی راجع به تعاریف، کاربرد، اصطلاحات، تلفظ‌ها، ترجمه و غیره باشد. به‌عبارتی دیگر دیکشنری یک مرجع لغوی است که روابط متقابل بین داده‌ها را نشان می‌دهد.

 

چند دیکشنری پرکاربرد و برتر زبان انگلیسی را در ادامه نگاهی می‌اندازیم:

  • McGraw-Hill Essential ESL Dictionary

اولین چیزی که شما به آن نیاز دارید یک فرهنگ لغت خوب است تا بتوانید کلمات جالب مورد نظر خود را جستجو کنید.

مزیت این فرهنگ لغت این است که به‌طور خاص برای یادگیرنده زبان انگلیسی طراحی شده است. این بدان معنی است که این کتاب به شکلی نوشته شده است که به راحتی قابل فهم باشد تا هیچ چیز در ترجمه گم نشود.

همچنین تعدادی منابع اضافی وجود دارد که همراه با فرهنگ لغت آماده است. بخش‌هایی وجود دارد که قواعد دستور زبان و مکالمه انگلیسی را در برمی‌گیرد. حتی یک بخش پر از کلمات و تصاویر واژگان وجود دارد که مضامین مختلفی مانند الکترونیک، حیوانات یا واژگان کلاس را نشان می‌دهد.

 

  • سری کتاب‌های English Vocabulary in Use

مجموعه واژگان انگلیسی در حال استفاده، یک مجموعه پرفروش از کتاب‌های دانشگاه کمبریج پرس است که به دانشجویان انگلیسی در تمام سطوح کمک می‌کند تا واژگان خود را بهبود بخشند و در جهت تسلط به زبان انگلیسی تلاش کنند. یکی از بهترین ویژگی‌های این سری این است که دانش‌آموزان می‌توانند مطالعه انگلیسی بریتانیایی یا انگلیسی آمریکایی را انتخاب کنند که برای افرادی که برای IELTS یا TOEFL آماده می‌شوند بسیار عالی است.

 

  • Oxford Picture Dictionary (فرهنگ لغت مصور آکسفورد)

اگر یک یادگیرنده تصویری هستید، می‌توانید واقعاً از یک فرهنگ لغت متکی به عکس‌ها و تصاویر زیبا برای آموزش واژگان قدردانی کنید. “دیکشنری مصور آکسفورد” برای این کار عالی است و همچنین شامل بخش‌های واژگان مرتبط، سوالات و داستان‌هایی که قبل از خواندن به شما در درک کامل کلمات کمک خواهد کرد.

حتی نسخه‌های دو زبانه فرهنگ لغت نیز موجود می‌باشد، بنابراین می‌توانید یکی از آنها را پیدا کنید که هم از زبان انگلیسی و هم از زبان محلی شما استفاده می‌کند.

 

  • Absolutely Essential Words 504

کتاب واژگان 504 کلمات ضروری برای افرادی که می‌خواهند قبل از رفتن به سراغ مطالب پیشرفته‌تر، یک پایه قوی لغوی ایجاد کنند، بهترین گزینه است. همانطور که از نام این کتاب پیداست، این کتاب بیش از 500 کلمه مهم و متداول را که در انگلیسی کاربرد دارد، شامل می‌شود.

این کتاب همچنین برای دانش‌آموزانی که برای آزمون مهارت‌های زبان انگلیسی آماده می‌شوند بسیار عالی است و پر از مطالب مکمل است که یادگیری واژگان را سریع و آسان می‌کند.

دانلود باکس

Admin

23 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !