دانلود کتاب Common Mistakes In English

راز بزرگ در زندگی هر زبان‌شناس بلند پروازی زمانی کشف می‌شود که دیگر اصلا نمی‌تواند پنهان شود. شما باید به چشم اشخاص نگاه کنید، نفس عمیقی بکشید و با دشمن خود روبه‌رو شوید: جدول افعال!

بیشتر زبان‌آموزان درباره‌ی احساسات وحشت و کلافگی صحبت می‌کنند که نمی‌توانند بر آن‌ها غلبه کنند: وقتی با لغاتی روبه‌رو می‌شوند که مانند یک ارتش از کدهای مبهم جلویشان صف کشیده‌اند.

گرامر یک بار اضافی نیست، یک سیستم پشتیبان است نه یک سیستم خارجی. اگر شما گویشور بومیِ هر کدام از ربانهای اروپایی یا انگلیسی باشید، وجوه مشترکی برایتان وجود دارد.

مهم‌ترین نکته برای تبدیل گرامر به یک پشتیبان و نه یک بار اضافی این است که از آن نقطه‌ی زمانی آگاه باشید که برای مطالعه‌ی قوانین منطقی است. من بر این باورم که مطالعه‌ی خود قوانین برای کسی فایده‌ای ندارد، و این هر چه بافت بیشتری به آن اضافه کنید، مفیدتر خواهد بود.

 

خطاهای رایج زبان انگلیسی با نام اصلی Common Mistakes in English یکی از پرطرفدارترین کتاب‌ها در عرصه یادآوری خطاهای زبانی است. یادگیری زبان انگلیسی برای افرادی که زبانشان نزدیک به انگلیسی نیست، مانند زبانهای آسیایی و به ویژه فارسی همواره با مشکلاتی از قبیل رعایت نکردن نحوه‌ی صحیح قرارگیری ترتیب کلمات، نحوه‌ی پرسیدن سوالات، استفاده از حروف تعریف معین و نامعین، افعال بی‌قاعده و چندین اشکال زبانی دیگر می‌باشد که در این کتاب به آنها مفصل پرداخته شده است. با خواندن این کتاب قدرت نوشتار و همچنین نحوه‌ی صحیح گفتار خود را تقویت خواهید کرد و مانند یک آمریکایی بومی (Native) قادر به استفاده از زبان انگلیسی خواهید بود.

 

در این کتاب Common Mistakes in English که دارای ویژگی‌های زیر می‌باشد را در ادامه میخوانید:

  • در قسمت اول که دارای پنج بخش است در مورد کاربرد حروف اضافه، اشتباه در کاربرد اسم مصدر، اشتباه در کاربرد زمان‌ها، مثال‌های گوناگون و اصطلاحات غیر انگلیسی بحث شده است. نکته‌ی مهمی حائز اهمیت این است که نویسنده‌ی این کتاب، اکثر مطالب کتاب را به زبان ساده و همراه با استدلال بیان شده است.
  • قسمت دوم این مجموعه شامل دو بخش می‌باشد. در این قسمت در مورد حذف حروف اضافه همراه با مثالهای گوناگون توضیح داده شده است.
  • قسمت سوم این مجموعه شامل چهار بخش می‌باشد و در مورد حروف اضافه غیر ضروری، حروف تعریف غیر ضروری، کاربرد مصدر بحث میکند.
  • قسمت چهارم که شامل دو بخش است مربوط به اشتباه در تعیین جای کلمه‌ها و اشتباه در تعیین جای فاعل می‌باشد.
  • در قسمت پنجم مجموعه در مورد اشتباهات رایج در کاربرد حروف اضافه، افعال، قیود، صفات، اسم‌ها، اعداد و اجزای کلام بحث شده. در این مجموعه هرجا لازم بوده نمونه سوالاتی به عنوان خودآزمایی ارائه شده است.

 

هدف کتاب حاضر شناسایی اشتباهات معمول دانش‌آموزان، کلماتی که اشتباه استفاده کرده‌اند و چگونه از اشتباهات اجتناب کنند. کتاب حاضر شامل بیش از 550 اشتباهات معمول، فهرست و خلاصه نکات دستوری به همراه افعال نامنظم در تمامی اشکال است.

دانلود باکس

Admin

23 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !